
Maareynta Fog
La socodka xaaladda
Hawlgalka fog iyo dayactirka
Xakamaynta Badbaadada
| Moodel | IPC200-Q270SA2 | |
| Nidaamka Processor-ka | CPU | Intel® 6/7/8/9 Jiilka Core / Pentium/ Celeron Desktop CPU |
|
| TDP-ga | 95W |
|
| godka | LGA1151 |
|
| Chipset-ka | Q270 |
|
| BIOS-ka | BIOS-ka AMI UEFI |
| Xusuusta | godka | 4 * Boostada U-DIMM,Kanaalka Labaad DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Awoodda | 64GB, ugu badnaan hal 16GB |
| Ethernet | Xakameeye | 1 * Intel i225/i226-V/LM Chip 1 * Intel i219-V/LM Chip |
| Storage | SATA | 4 * Isku xiraha SATA 3.0,Taageerada RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Furaha-M booska(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAOgaashada Otomaatiga ah,2280) |
| Meelaha Ballaarinta | PCIe | 2 * PCIe x16 boos(Calaamadda PCIe Gen 3 x8) 3 * PCIe x4 boos(Calaamadda PCIe Gen 3 x4) |
|
| PCI | 2 * Boostada PCI |
|
| PCIe-ga Yar | 1 * PCIe yar(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, oo leh 1 * booska kaarka SIM) |
| Dambe I/O | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Nooca-A 2 * USB 2.0 Nooca-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Keyboard & Mouse) |
|
| Muujin | 1 * DVI-D:Xallinta ugu badan ilaa 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: xalka ugu badan ilaa 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA:Xallinta ugu badan ilaa 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Maqal | 3 * 3.5mm Jack(Safka-saarista + Safka-soo-gelinta + MIC) |
|
| Taxane | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| Qeybta horeI/O | USB | 2 * USB 2.0 Nooca-A |
|
| Badhan | 1 * Badhanka Awoodda |
|
| LED | 1 * Heerka Awoodda LED 1 * LED-ka xaaladda darawalka adag |
| Is-dhexgalka Gudaha | USB | 1 * USB 2.0 (Nooca-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Maqal | 1 * Maqalka Hore (Liiska-Dib-u-soo-baxa + MIC) |
|
| IO | 1 × 8-kanaal oo ah cinwaan gelinta/soo-saarka dijitaalka ah (sida caadiga ah: 4 gelin, 4 wax soo saar) |
|
| SATA | 4 * Isku xiraha SATA 3.0 |
|
| taageere | 2 * Taageere SYS (Madax) 1 * Taageere CPU ah (Madax) |
| Koronto Bixinta | Nooca | 2U |
|
| Danab Gelinta Awoodda | Korontada AC-ga, danabka iyo soo noqnoqoshada waa inay ku salaysnaadaan korontada 2U ee la bixiyay |
|
| Batariga RTC | Unug Qadaadiic ah oo CR2032 ah |
| Taageerada OS-ga | Daaqadaha | Guul 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Madal | TPM | FTPM,ikhtiyaari ah dTPM2.0 |
| Ey Ilaaliye | Wax soo saar | Dib-u-dejinta Nidaamka |
|
| Waqtiga u dhexeeya | Barnaamij la barnaamijin karo 1 ~ 255 ilbiriqsi |
| Farsamada | Qalabka Ku Jira | SGCC |
|
| Cabbirrada | 482.6mm (L) * 475.7mm (B) * 88.1mm (B) |
|
| Ku rakibidda | Rakibaadda shelf-ka lagu rakibay |
| Deegaanka | Nidaamka Kala-baxa Kulaylka | Qaboojinta taageeraha PWM |
| Heerkulka Hawlgalka | 0 ~ 50℃ | |
| Heerkulka Kaydinta | -20 ~ 70℃ | |
| Qoyaanka Qaraabada ah | 10 ilaa 95% RH (aan isku-ururin) | |
Wax ku ool ah, ammaan ah oo lagu kalsoonaan karo. Qalabkayagu wuxuu damaanad qaadayaa xalka saxda ah ee shuruud kasta. Ka faa'iidayso khibradda warshadeenna oo soo saar qiimo dheeraad ah - maalin kasta.
Guji si aad u weydiiso