
Дистанцион идарә итү
Хәлне күзәтү
Дистанцион идарә итү һәм хезмәт күрсәтү
Куркынычсызлыкны контрольдә тоту
| Модель | IPC200-Q270SA2 | |
| Процессор системасы | Үзәк процессор | Intel® 6/7/8/9 буын Core / Pentium / Celeron өстәл процессоры |
|
| TDP | 95 Вт |
|
| Розетка | LGA1151 |
|
| Чипсет | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Хәтер | Розетка | 4 * U-DIMM уясы,Ике каналлы DDR4-2133/2400 МГц |
|
| Сыйдырышлык | 64 ГБ, бер макс. 16 ГБ |
| Ethernet | Контроллер | 1 * Intel i225/i226-V/LM чипы 1 * Intel i219-V/LM чипы |
| Sсаклау | SATA | 4 * SATA 3.0 тоташтыргычы,RAID 0 ярдәмен,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-M уясы(PCIe 3 нче буын x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAАвтоматик ачыклау,2280) |
| Киңәйтү урыннары | PCIe | 2 * PCIe x16 уены(PCIe 3 нче буын x8 сигналы) 3 * PCIe x4 уены(PCIe 3 нче буын x4 сигналы) |
|
| PCI | 2 * PCI уясы |
|
| Мини PCIe | 1 * Мини PCIe(PCIe 3 нче буын x1 + USB 2.0, 1 * SIM-карта урыны белән) |
| Арткы керү/чыгу | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Type-A 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Клавиатура һәм тычкан) |
|
| Дисплей | 1 * DVI-D:максималь ачыклык 1920*1200 @ 60Гц кадәр 1 * HDMI: максималь ачыклык 4096*2160 @ 30Гц кадәр 1 * VGA:максималь ачыклык 1920*1200 @ 60Гц кадәр |
|
| Аудио | 3 * 3,5 мм домкрат(Линейкадан чыгу + Линейкадан керү + MIC) |
|
| Серия | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| Алгы якКерү/чыгару | USB | 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| Төймә | 1 * Кабызу төймәсе |
|
| LED | 1 * Көч торышы индикаторы 1 * Каты дискның статус индикаторы |
| Эчке интерфейслар | USB | 1 * USB 2.0 (А төре) 2 * USB 5 Гбит/с 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Аудио | 1 * Алгы аудио (Line-Out + MIC)) |
|
| IO | 1 × 8 каналлы санлы керү/чыгу запасы (гадәти: 4 керү, 4 чыгу) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0 тоташтыргычы |
|
| ҖИЛЛӘТКЕЧ | 2 * SYS ВЕНТИЛЯТОРЫ (Башлык) 1 * CPU җилләткече (башлык) |
| Электр белән тәэмин итү | Төре | 2U |
|
| Керү көчәнеше | AC электр белән тәэмин итү, көчәнеш һәм ешлык бирелгән 2U электр белән тәэмин итүгә нигезләнергә тиеш. |
|
| RTC батареясы | CR2032 тәңкә күзәнәге |
| ОС ярдәме | Тәрәзәләр | 10/11 җиңү |
|
| Linux | Linux |
| Платформа | TPM | fTPM,өстәмә dTPM2.0 |
| Каравылчы эт | Чыгару | Системаны яңадан торгызу |
|
| Интервал | Программалаштырыла торган 1 ~ 255 сек |
| Механик | Корпус материалы | SGCC |
|
| Үлчәмнәр | 482.6 мм (озынлык) * 475.7 мм (киңлек) * 88.1 мм (биеклек) |
|
| Монтажлау | Киштәдә урнаштыру |
| Әйләнә-тирә мохит | Җылылык тарату системасы | PWM вентилятор суыту |
| Эш температурасы | 0 ~ 50℃ | |
| Саклау температурасы | -20 ~ 70℃ | |
| Чагыштырмача дымлылык | 10 - 95% RH (конденсацияләнми) | |
Нәтиҗәле, куркынычсыз һәм ышанычлы. Безнең җиһазлар теләсә нинди таләп өчен дөрес чишелешне гарантияли. Безнең тармак тәҗрибәбездән файдаланыгыз һәм көн саен өстәмә кыйммәт тудырыгыз.
Сорау өчен басыгыз