
Beheer op afstand
Conditiebewaking
Bediening en onderhoud op afstand
Veiligheidscontrole
| Model | IPC200-Q270SA2 | |
| Processorsysteem | CPU | Intel® 6e/7e/8e/9e generatie Core/Pentium/Celeron desktop-CPU |
|
| TDP | 95W |
|
| Stopcontact | LGA1151 |
|
| Chipset | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Geheugen | Stopcontact | 4 * U-DIMM-sleuf,Dual Channel DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Capaciteit | 64 GB, enkelvoudig maximaal 16 GB |
| Ethernet | Controller | 1 * Intel i225/i226-V/LM-chip 1 * Intel i219-V/LM-chip |
| Sopslag | SATA | 4 * SATA 3.0-connector,Ondersteuning voor RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-M-sleuf(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAAutomatische detectie,2280) |
| Uitbreidingssleuven | PCIe | 2 * PCIe x16-sleuf(PCIe Gen 3 x8-signaal) 3 * PCIe x4-sleuf(PCIe Gen 3 x4-signaal) |
|
| PCI | 2 * PCI-sleuf |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0(met 1 simkaartsleuf) |
| I/O-aansluitingen aan de achterzijde | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Type-A 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Toetsenbord en muis) |
|
| Weergave | 1 * DVI-D:Maximale resolutie tot 1920*1200 bij 60Hz 1 * HDMI: maximale resolutie tot 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA:Maximale resolutie tot 1920*1200 bij 60Hz |
|
| Audio | 3 * 3,5 mm jack(Lijnuitgang + Lijningang + Microfoon) |
|
| Serieel | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| VoorkantIO | USB | 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| Knop | 1 * Aan/uit-knop |
|
| LED | 1 * LED voor stroomstatus 1 * Status-LED van de harde schijf |
| Interne interfaces | USB | 1 * USB 2.0 (Type-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Audio | 1 * Audio-ingang aan de voorzijde (lijnuitgang + microfoon)) |
|
| IO | 1 × 8-kanaals digitale in-/uitgangsconnector (standaard: 4 ingangen, 4 uitgangen) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0-connector |
|
| FAN | 2 * Systeemventilator (Header) 1 * CPU-ventilator (header) |
| Voeding | Type | 2U |
|
| Voedingsingangsspanning | De wisselstroomvoeding, spanning en frequentie moeten gebaseerd zijn op de meegeleverde 2U-voeding. |
|
| RTC-batterij | CR2032 knoopcel |
| OS-ondersteuning | Windows | Winst 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platform | TPM | fTPM,optionele dTPM2.0 |
| Waakhond | Uitvoer | Systeemreset |
|
| Interval | Programmeerbaar 1 ~ 255 sec |
| Mechanisch | Behuizingsmateriaal | SGCC |
|
| Afmetingen | 482,6 mm (L) * 475,7 mm (B) * 88,1 mm (H) |
|
| Montage | Montage op een plank |
| Omgeving | Warmteafvoersysteem | PWM-ventilatorkoeling |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50℃ | |
| Bewaartemperatuur | -20 ~ 70℃ | |
| Relatieve luchtvochtigheid | 10 tot 95% relatieve vochtigheid (niet-condenserend) | |
Effectief, veilig en betrouwbaar. Onze apparatuur garandeert de juiste oplossing voor elke behoefte. Profiteer van onze expertise en creëer elke dag toegevoegde waarde.
Klik hier voor een aanvraag