
Ukuphathwa okukude
Ukuqapha isimo
Ukusebenza nokugcinwa kude
Ukulawula Ukuphepha
| Imodeli | I-IPC200-Q270SA2 | |
| Uhlelo Lokucubungula | I-CPU | I-Intel® 6/7/8/9 Generation Core / Pentium/ Celeron Desktop CPU |
|
| I-TDP | 95W |
|
| Isokhethi | I-LGA1151 |
|
| I-Chipset | Q270 |
|
| I-BIOS | I-AMI UEFI BIOS |
| Inkumbulo | Isokhethi | Isikhala esingu-4 * se-U-DIMM,Iziteshi Ezimbili DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Umthamo | 64GB, i-Single Max engu-16GB |
| I-Ethernet | Isilawuli | 1 * I-Intel i225/i226-V/LM Chip I-Chip ye-Intel i219-V/LM engu-1 * |
| Si-torage | I-SATA | Isixhumi se-SATA 3.0 esingu-4 *,Ukusekela i-RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | Isikhala esingu-1 * M.2 Key-M(I-1965)I-PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,I-NVMe/SATAThola Ngokuzenzakalelayo,2280) |
| Izikhala Zokunweba | I-PCIe | Isikhala se-PCIe x16 esingu-2 *(I-1965)Isignali ye-PCIe Gen 3 x8) Isikhala se-PCIe x4 esingu-3 *(I-1965)Isignali ye-PCIe Gen 3 x4) |
|
| I-PCI | Isikhala se-PCI esingu-2 * |
|
| I-Mini PCIe | I-1 * I-PCIe Encane(I-1965)I-PCIe Gen 3 x1 + i-USB 2.0, enesikhala sekhadi le-SIM esingu-1 *) |
| I-I/O yangemuva | I-Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| I-USB | Uhlobo A lwe-4 * USB 5Gbps 2 * Uhlobo lwe-USB 2.0 |
|
| I-PS/2 | 1 * PS/2 (Ikhibhodi negundane) |
|
| Isibonisi | 1 * i-DVI-D:isinqumo esiphezulu kufika ku-1920*1200 @ 60Hz 1 * I-HDMI: isixazululo esiphezulu kufika ku-4096*2160 @ 30Hz 1 * I-VGA:isinqumo esiphezulu kufika ku-1920*1200 @ 60Hz |
|
| Umsindo | Ijeki engu-3 * 3.5mm(I-1965)Umugqa ophumayo + Umugqa ongenayo + I-MIC) |
|
| Uchungechunge | 1 * RS232 DB9/M(I-1965)I-COM1) |
| NgaphambiliI/O | I-USB | 2 * Uhlobo lwe-USB 2.0 |
|
| Inkinobho | 1 * Inkinobho Yamandla |
|
| I-LED | 1 * Isimo samandla se-LED 1 * Isimo se-Hard drive LED |
| Izixhumi Zangaphakathi | I-USB | 1 * USB 2.0 (Uhlobo-A) 2 * i-USB 5Gbps 2 * i-USB 2.0 |
|
| I-COM | 3 * RS232(I-1965)COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Umsindo | 1 * Umsindo Ongaphambili (Umugqa-Out + MIC) |
|
| IO | Isihloko sokufaka/sokukhipha sedijithali esingu-1 × 8 (okuzenzakalelayo: okokufaka okungu-4, okokukhipha okungu-4) |
|
| I-SATA | Isixhumi se-SATA 3.0 esingu-4 * |
|
| I-FAN | 2 * I-SYS FAN (Isihloko) 1 * I-CPU FAN (Isihloko) |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | Uhlobo | 2U |
|
| Amandla Okufaka I-Voltage | Ukunikezwa kwamandla e-AC, i-voltage kanye nemvamisa kuzosuselwa ekunikezweni kwamandla e-2U |
|
| Ibhethri le-RTC | Iseli Yezinhlamvu Ze-CR2032 |
| Usekelo lwe-OS | Amafasitela | Wina 10/11 |
|
| I-Linux | I-Linux |
| Ipulatifomu | I-TPM | i-fTPM,i-dTPM2.0 yokuzikhethela |
| Inja eqaphayo | Umphumela | Ukusetha kabusha uhlelo |
|
| Isikhawu | Kungahlelwa 1 ~ 255 sec |
| Okwemishini | Izinto Zokufaka | I-SGCC |
|
| Ubukhulu | 482.6mm (L) * 475.7mm (W) * 88.1mm (H) |
|
| Ukufaka | Ukufakwa kweshelufu okufakwe |
| Indawo ezungezile | Uhlelo Lokushabalalisa Ukushisa | Ukupholisa ifeni ye-PWM |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | 0 ~ 50℃ | |
| Izinga Lokushisa Lesitoreji | -20 ~ 70℃ | |
| Umswakama Olinganiselwe | 10 kuya ku-95% RH (ayinciphisi) | |
Isebenza kahle, iphephile futhi ithembekile. Imishini yethu iqinisekisa ikhambi elifanele lanoma yisiphi isidingo. Zuza kobuchwepheshe bethu embonini futhi ukhiqize inani elengeziwe - nsuku zonke.
Chofoza Ukuze Ubuze