
Administratio remota
Monitorium condicionis
Operatio et sustentatio remota
Imperium Salutis
| Modellum | IPC200-Q270SA2 | |
| Systema Processoris | CPU | CPU Intel® generationis sextae/septimae/octavae/nonae Core / Pentium/ Celeron pro computatris personalibus |
|
| TDP | 95W |
|
| Socket | LGA1151 |
|
| Microprocessus | Q270 |
|
| BIOS | BIOS UEFI AMI |
| Memoria | Socket | 4 * U-DIMM foramina&c.,DDR4-2133/2400 MHz Duplicis Canalis |
|
| Capacitas | 64GB, Singulum Maximum 16GB |
| Aethernet | Moderator | 1 * Intel i225/i226-V/LM Microprocessore 1 * Intel i219-V/LM Microprocessus |
| Scustodia | SATA | 4 * Connectores SATA 3.0&c.,RAID 0 sustinet&c.,1&c.,5&c.,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-M foramen()PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0&c.,NVMe/SATADetectio Automatica&c.,2280() |
| Areae Expansionis | PCIe | 2 * PCIe x16 foramina()Signum PCIe Gen 3 x8() 3 * PCIe x4 foramina()Signum PCIe Gen 3 x4() |
|
| PCI | 2 * foramina PCI |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe()PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, cum 1 * foramine pro scheda SIM) |
| I/O posterior | Aethernet | Duo * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Typus-A 2 * USB 2.0 Typus-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Claviatura et Mus) |
|
| Ostendere | 1 * DVI-D:Resolutio maxima usque ad 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: resolutio maxima usque ad 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA:Resolutio maxima usque ad 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Audio | Tres * 3.5mm Jack()Exitus lineae + Ingressus lineae + Microphonum() |
|
| Serialis | 1 * RS232 DB9/M()COM1() |
| FronsIntroitus/Egressus | USB | 2 * USB 2.0 Typus-A |
|
| Globulus | 1 * Bulla Potestatis |
|
| LED | 1 * LED status potentiae 1 * Indicator LED status disci rigidi |
| Interfacies Internae | USB | 1 * USB 2.0 (Typus-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232()COM2/5/6() 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Audio | 1 * Audio anterior (exitus lineae + microphonum)() |
|
| IO | 1 × caput input/output digitale 8-canalis (praedefinitum: 4 input, 4 output) |
|
| SATA | 4 * Connectores SATA 3.0 |
|
| VENTILATOR | 2 * Ventilator Systematis (Caput) 1 * Ventilator CPU (Caput) |
| Fons Potentiae | Typus | 2U |
|
| Tensio Potentiae Ingressae | Fons potentiae AC, tensio et frequentia in fonte potentiae 2U proviso fundabuntur. |
|
| Accumulator RTC | Cellula Nummaria CR2032 |
| Auxilium Systematis Operativi | Fenestrae | Victoria 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platform | TPM | fTPM&c.,dTPM2.0 facultativum |
| Custos | Exitus | Restitutio Systematis |
|
| Intervallum | Programmabile 1 ~ 255 sec |
| Mechanica | Materia clausurae | SGCC |
|
| Dimensiones | 482.6mm (L) * 475.7mm (L) * 88.1mm (A) |
|
| Montatio | Installatio in tabulato |
| Ambitus | Systema Dissiptionis Caloris | Refrigeratio ventilatoris PWM |
| Temperatura Operativa | 0 ~ 50℃ | |
| Temperatura Reponendi | -20 ~ 70℃ | |
| Humiditas Relativa | 10 ad 95% RH (non condensans) | |
Efficax, tutus et fidus. Nostra instrumenta solutionem rectam cuilibet necessitati praestant. Fruere peritia nostra in industria et valorem additum crea - quotidie.
Preme pro Inquisitione