
Fitantanana lavitra
Fanaraha-maso ny toe-javatra
Fampiasana sy fikojakojana lavitra
Fanaraha-maso ny fiarovana
| MODELY | IPC200-Q270SA2 | |
| Rafitra processeur | Unité centrale | CPU Intel® Core / Pentium/ Celeron taranaka 6/7/8/9 ho an'ny birao |
|
| TDP | 95W |
|
| faladiany | LGA1151 |
|
| Chipset | Q270 |
|
| BIOS | BIOS AMI UEFI |
| Fahatsiarovana | faladiany | 4 * Sela U-DIMM,DDR4-2133/2400 MHz fantsona roa |
|
| fahafahana | 64GB, 16GB tokana ambony indrindra |
| Ethernet | -maso | 1 * Puce Intel i225/i226-V/LM 1 * Puce Intel i219-V/LM |
| Sfitahirizana | SATA | 4 * Mpampitohy SATA 3.0,Manohana ny RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-M slot(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAFijerena ho azy,2280) |
| Toerana fanitarana | PCIe | 2 * PCIe x16 slot(Famantarana PCIe Gen 3 x8) 3 * PCIe x4 slot(Famantarana PCIe Gen 3 x4) |
|
| PCI | 2 * PCI slot |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, miaraka amin'ny toerana ho an'ny karatra SIM 1 *) |
| Fampidirana/Famoahana ao aoriana | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Karazana-A 2 * USB 2.0 Karazana-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Fitendry sy totozy) |
|
| miseho | 1 * DVI-D:Famahanana ambony indrindra hatramin'ny 1920 * 1200 @ 60Hz 1 * HDMI: famaha ambony indrindra hatramin'ny 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA:Famahanana ambony indrindra hatramin'ny 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| teny | Jack 3 * 3.5mm(Fivoahana + Fidirana + MIC) |
|
| Serial | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| anoloanaFampidirana/Famoahana | USB | 2 * USB 2.0 Karazana-A |
|
| Bokotra | 1 * Bokotra Fahefana |
|
| LED | 1 * LED famantarana ny satan'ny herinaratra 1 * LED famantarana ny satan'ny kapila mafy |
| Interface anatiny | USB | 1 * USB 2.0 (Karazana-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| fr | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| teny | 1 * Feo eo anoloana (Line-Out + MIC)) |
|
| IO | Lohatenin'ny fidirana/fivoahana nomerika 1 × 8-fantsona (matetika: fidirana 4, fivoahana 4) |
|
| SATA | 4 * Mpampitohy SATA 3.0 |
|
| Mpankafy | Mpankafy SYS 2 * (Lohateny) 1 * Mpankafy CPU (Lohateny) |
| Herin'aratra | Karazana | 2U |
|
| Voltazy fidirana herinaratra | Ny famatsiana herinaratra AC, ny voltazy ary ny matetika dia tsy maintsy mifototra amin'ny famatsiana herinaratra 2U omena. |
|
| Batterie RTC | Sela Vola Madinika CR2032 |
| Fanohanana ny rafitra fiasa | am-baravarankely | Mandresy 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Sehatra | TPM | fTPM,dTPM2.0 azo atao safidy |
| Alika mpiambina | Vokatra | Famerenana ny rafitra |
|
| Elanelana | Azo fandaharana 1 ~ 255 segondra |
| Mekanika | Fitaovana famehezana | SGCC |
|
| lafiny | 482.6mm (L) * 475.7mm (W) * 88.1mm (H) |
|
| fitomboan'ny | Fametrahana napetraka amin'ny talantalana |
| TONTOLO IAINANA | Rafitra fanariana hafanana | Fampangatsiahana mpankafy PWM |
| Mari-pana miasa | 0 ~ 50℃ | |
| Mari-pana fitahirizana | -20 ~ 70℃ | |
| Hamandoana mifandraika | 10 hatramin'ny 95% RH (tsy miempo) | |
Mahomby, azo antoka ary azo itokisana. Ny fitaovanay dia manome antoka ny vahaolana mety amin'ny filàna rehetra. Mahazoa tombony amin'ny fahaiza-manaonay amin'ny indostria ary miteraka tombony fanampiny - isan'andro.
Tsindrio raha mila fanazavana fanampiny