
Алыстан башкаруу
Абалды көзөмөлдөө
Алыстан иштетүү жана техникалык тейлөө
Коопсуздукту көзөмөлдөө
| Модель | IPC200-Q270SA2 | |
| Процессор системасы | CPU | Intel® 6/7/8/9 муундагы Core / Pentium/ Celeron жумушчу стол процессору |
|
| TDP | 95 Вт |
|
| Розетка | LGA1151 |
|
| Чипсет | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Эстутум | Розетка | 4 * U-DIMM уячасы,Кош каналдуу DDR4-2133/2400 МГц |
|
| Сыйымдуулугу | 64 ГБ, бир максимум 16 ГБ |
| Ethernet | Контроллер | 1 * Intel i225/i226-V/LM чипи 1 * Intel i219-V/LM чипи |
| Sсактоочу жай | SATA | 4 * SATA 3.0 туташтыргычы,RAID 0 колдоо,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-M уячасы(PCIe 3-муун x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAАвтоматтык түрдө аныктоо,2280) |
| Кеңейтүү уячалары | PCIe | 2 * PCIe x16 уячасы(PCIe Муун 3 x8 сигналы) 3 * PCIe x4 уячасы(PCIe Муун 3 x4 сигналы) |
|
| PCI | 2 * PCI уячасы |
|
| Мини PCIe | 1 * Мини PCIe(PCIe 3-муун x1 + USB 2.0, 1 * SIM карта уячасы менен) |
| Арткы киргизүү/чыгаруу | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps түрү-A 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Баскычтоп жана чычкан) |
|
| Дисплей | 1 * DVI-D:максималдуу чечилиш 60Гцте 1920*1200 чейин 1 * HDMI: максималдуу чечилиш 4096*2160 @ 30Гц чейин 1 * VGA:максималдуу чечилиш 60Гцте 1920*1200 чейин |
|
| Аудио | 3 * 3,5 мм домкрат(Линиядан чыгуу + Линиядан кирүү + MIC) |
|
| Сериялык | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| Алдыңкы бетКиргизүү/чыгаруу | USB | 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| Баскыч | 1 * Күйгүзүү баскычы |
|
| LED | 1 * Кубаттуулуктун абалын көрсөткөн индикатор 1 * Катуу дисктин абалын көрсөтүүчү индикатор |
| Ички интерфейстер | USB | 1 * USB 2.0 (А түрү) 2 * USB 5 Гбит/сек 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Аудио | 1 * Алдыңкы аудио (Line-Out + MIC)) |
|
| IO | 1 × 8 каналдуу санариптик киргизүү/чыгаруу колонкасы (демейки: 4 киргизүү, 4 чыгаруу) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0 туташтыргычы |
|
| ЖЕЛДЕТКИЧ | 2 * SYS желдеткичи (Башкы бет) 1 * CPU желдеткичи (Башкы бет) |
| Электр камсыздоо | Түрү | 2U |
|
| Кубат киргизүү чыңалуу | AC кубат булагы, чыңалуу жана жыштык берилген 2U кубат булагына негизделиши керек |
|
| RTC батареясы | CR2032 тыйын уячасы |
| ОС колдоосу | Терезелер | 10/11 жеңиш |
|
| Linux | Linux |
| Платформа | TPM | fTPM,кошумча dTPM2.0 |
| Каракчы | Чыгаруу | Системаны баштапкы абалга келтирүү |
|
| Интервал | Программалануучу 1 ~ 255 сек |
| Механикалык | Корпустун материалы | SGCC |
|
| Өлчөмдөрү | 482.6 мм (узундугу) * 475.7 мм (туурасы) * 88.1 мм (бийиктиги) |
|
| Орнотуу | Текчеге орнотулган орнотуу |
| Айлана-чөйрө | Жылуулукту таркатуу системасы | PWM желдеткич муздатуу |
| Иштөө температурасы | 0 ~ 50℃ | |
| Сактоо температурасы | -20 ~ 70℃ | |
| Салыштырмалуу нымдуулук | 10дон 95%га чейин RH (конденсацияланбаган) | |
Натыйжалуу, коопсуз жана ишенимдүү. Биздин жабдуулар ар кандай талапка туура чечимди кепилдейт. Биздин тармактык тажрыйбабыздан пайдаланып, күн сайын кошумча нарк түзүңүз.
Суроо берүү үчүн басыңыз