
Jesyon a distans
siveyans kondisyon
Operasyon ak antretyen a distans
Kontwòl Sekirite
| Modèl | IPC200-Q270SA2 | |
| Sistèm Processeur | CPU | CPU òdinatè Desktop Intel® 6/7/8/9 Jenerasyon Core / Pentium / Celeron |
|
| TDP | 95W |
|
| Priz | LGA1151 |
|
| Chipset | Q270 |
|
| BIOS | BIOS AMI UEFI a |
| Memwa | Priz | 4 * plas U-DIMM& rsquo;Doub Chanèl DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Kapasite | 64GB, Yon sèl maksimòm 16GB |
| Etènèt | Kontwolè | 1 * Intel i225/i226-V/LM chip 1 * Intel i219-V/LM chip |
| Sdepo | SATA | 4 * Konektè SATA 3.0& rsquo;Sipòte RAID 0& rsquo;1& rsquo;5& rsquo;10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-M fant(PCIe Jen 3 x4 + SATA 3.0& rsquo;NVMe/SATADeteksyon Otomatik& rsquo;2280) |
| Plas ekspansyon | PCIe | 2 * plas PCIe x16(Siyal PCIe Gen 3 x8) 3 * plas PCIe x4(Siyal PCIe Gen 3 x4) |
|
| PCI | 2 * plas PCI |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe Jen 3 x1 + USB 2.0, ak 1 * fant kat SIM) |
| Antre/Sòti dèyè | Etènèt | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Kalite-A 2 * USB 2.0 Kalite-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Klavye ak Sourit) |
|
| Ekspozisyon | 1 * DVI-D:Rezolisyon maksimòm jiska 1920 * 1200 @ 60Hz 1 * HDMI: rezolisyon maksimòm jiska 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA:Rezolisyon maksimòm jiska 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Odyo | 3 * 3.5mm Jack(Sòti liy + Antre liy + Mikwofòn) |
|
| Seri | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| DevanAntre/Sòti | USB | 2 * USB 2.0 Kalite-A |
|
| Bouton | 1 * Bouton pouvwa |
|
| LED | 1 * LED estati pouvwa 1 * LED estati disk di |
| Entèfas Entèn yo | USB | 1 * USB 2.0 (Kalite-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| KOM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Odyo | 1 * Odyo Devan (Sòti Liy + MIKWOFÒN)) |
|
| IO | 1 × 8-chanèl dijital antre/soti (defo: 4 antre, 4 sòti) |
|
| SATA | 4 * Konektè SATA 3.0 |
|
| VENTILATÈ | 2 * VENTILATÈ SYSTEM (Antèt) 1 * VENTILATÈ CPU (Antèt) |
| Alimantasyon | Kalite | 2U |
|
| Vòltaj Antre Pouvwa | Alimantasyon kouran AC, vòltaj ak frekans dwe baze sou ekipman pou kouran 2U ki bay la. |
|
| Batri RTC | Pil pyès monnen CR2032 |
| Sipò OS | Fenèt | Genyen 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platfòm | TPM | fTPM& rsquo;dTPM2.0 opsyonèl |
| Chèf siveyans | Sòti | Reyajiste Sistèm |
|
| Entèval | Pwogramasyon 1 ~ 255 segonn |
| Mekanik | Materyèl anvlòp | SGCC |
|
| Dimansyon | 482.6mm (Longè) * 475.7mm (Lajè) * 88.1mm (Wotè) |
|
| Montaj | Enstalasyon monte sou etajè |
| Anviwònman | Sistèm Disipasyon Chalè | Refwadisman fanatik PWM |
| Tanperati Operasyon | 0 ~ 50 ℃ | |
| Tanperati Depo | -20 ~ 70 ℃ | |
| Imidite Relatif | 10 a 95% RH (san kondansasyon) | |
Efikas, an sekirite epi fyab. Ekipman nou yo garanti bon solisyon an pou nenpòt bezwen. Pwofite de ekspètiz nou nan endistri a epi jenere valè ajoute - chak jou.
Klike pou fè rechèch