
Дистанционно управление
Мониторинг на състоянието
Дистанционна работа и поддръжка
Контрол на безопасността
| Модел | IPC200-Q270SA2 | |
| Процесорна система | Процесор | Процесор Intel® 6/7/8/9 поколение Core / Pentium/ Celeron за настолни компютри |
|
| TDP | 95W |
|
| Гнездо | LGA1151 |
|
| Чипсет | В270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Памет | Гнездо | 4 * U-DIMM слота,Двуканална DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Капацитет | 64GB, единична макс. 16GB |
| Ethernet | Контролер | 1 * Чип Intel i225/i226-V/LM 1 * чип Intel i219-V/LM |
| Sсклад | SATA | 4 * SATA 3.0 конектор,Поддръжка на RAID 0,1,5,10 |
|
| М.2 | 1 * M.2 Key-M слот(PCIe 3-то поколение x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAАвтоматично откриване,2280) |
| Слотове за разширение | PCIe | 2 * PCIe x16 слота(PCIe Gen 3 x8 сигнал) 3 * PCIe x4 слота(PCIe Gen 3 x4 сигнал) |
|
| PCI | 2 * PCI слота |
|
| Мини PCIe | 1 * Мини PCIe(PCIe 3-то поколение x1 + USB 2.0, с 1 * слот за SIM карта) |
| Заден вход/изход | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Тип-A 2 * USB 2.0 Тип-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Клавиатура и мишка) |
|
| Дисплей | 1 * DVI-D:максимална резолюция до 1920*1200 при 60Hz 1 * HDMI: максимална резолюция до 4096*2160 при 30Hz 1 * VGA:максимална резолюция до 1920*1200 при 60Hz |
|
| Аудио | 3 * 3,5 мм жак(Линеен изход + Линеен вход + Микрофон) |
|
| Сериен | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| Предна частВход/Изход | USB | 2 * USB 2.0 Тип-A |
|
| Бутон | 1 * Бутон за захранване |
|
| Светодиод | 1 * Светодиод за състоянието на захранването 1 * Светодиод за състоянието на твърдия диск |
| Вътрешни интерфейси | USB | 1 * USB 2.0 (Тип-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Аудио | 1 * Преден аудио (линеен изход + микрофон)) |
|
| IO | 1 × 8-канален цифров входно/изходен конектор (по подразбиране: 4 входа, 4 изхода) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0 конектор |
|
| ВЕНТИЛАТОР | 2 * SYS FAN (Комплект) 1 * Вентилатор на процесора (конектор) |
| Захранване | Тип | 2U |
|
| Входно напрежение | Захранването с променлив ток, напрежението и честотата трябва да се базират на предоставеното 2U захранване. |
|
| Батерия за реално време | CR2032 батерия тип „монета“ |
| Поддръжка на операционни системи | Прозорци | Спечелете 11.10 |
|
| Линукс | Линукс |
| Платформа | TPM | fTPM,опционален dTPM2.0 |
| Пазител | Изход | Нулиране на системата |
|
| Интервал | Програмируемо 1 ~ 255 сек |
| Механични | Материал на корпуса | SGCC |
|
| Размери | 482,6 мм (Д) * 475,7 мм (Ш) * 88,1 мм (В) |
|
| Монтаж | Монтаж на рафт |
| Околна среда | Система за разсейване на топлината | ШИМ охлаждане с вентилатор |
| Работна температура | 0 ~ 50℃ | |
| Температура на съхранение | -20 ~ 70℃ | |
| Относителна влажност | 10 до 95% относителна влажност (без кондензация) | |
Ефективно, безопасно и надеждно. Нашето оборудване гарантира правилното решение за всяко изискване. Възползвайте се от нашия опит в индустрията и генерирайте добавена стойност - всеки ден.
Кликнете за запитване