
Fjernadministration
Tilstandsovervågning
Fjernbetjening og vedligeholdelse
Sikkerhedskontrol
| Model | IPC200-Q270SA2 | |
| Processorsystem | CPU | Intel® 6/7/8/9 generation Core / Pentium/Celeron stationær CPU |
|
| TDP | 95W |
|
| Stikkontakt | LGA1151 |
|
| Chipsæt | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Hukommelse | Stikkontakt | 4 * U-DIMM-slot,Dobbeltkanal DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Kapacitet | 64 GB, Enkelt maks. 16 GB |
| Ethernet | Controller | 1 * Intel i225/i226-V/LM-chip 1 * Intel i219-V/LM-chip |
| Sopbevaring | SATA | 4 * SATA 3.0-stik,Understøtter RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-M-slot(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAAutomatisk registrering,2280) |
| Udvidelsespladser | PCIe | 2 * PCIe x16-slot(PCIe Gen 3 x8-signal) 3 * PCIe x4-slot(PCIe Gen 3 x4-signal) |
|
| PCI | 2 * PCI-slot |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini-PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, med 1 * SIM-kortslot) |
| Bageste I/O | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5 Gbps Type-A 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (tastatur og mus) |
|
| Vise | 1 * DVI-D:Maksimal opløsning op til 1920*1200 ved 60Hz 1 * HDMI: maks. opløsning op til 4096*2160 ved 30Hz 1 * VGA:Maksimal opløsning op til 1920*1200 ved 60Hz |
|
| Lyd | 3 * 3,5 mm stik(Line-out + Line-in + MIC) |
|
| Seriel | 1 * RS232 DB9/M(KOM1) |
| FrontI/O | USB | 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| Knap | 1 * Tænd/sluk-knap |
|
| LED | 1 * Strømstatus-LED 1 * Status-LED for harddisk |
| Interne grænseflader | USB | 1 * USB 2.0 (Type-A) 2 * USB 5 Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| KOM | 3 * RS232(KOM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Lyd | 1 * Frontlyd (Line-Out + MIC)) |
|
| IO | 1 × 8-kanals digital indgangs-/udgangsheader (standard: 4 indgange, 4 udgange) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0-stik |
|
| VENTILATOR | 2 * SYSTEMBLEJTER (Header) 1 * CPU-blæser (hoved) |
| Strømforsyning | Type | 2U |
|
| Indgangsspænding | AC-strømforsyning, spænding og frekvens skal være baseret på den medfølgende 2U-strømforsyning. |
|
| RTC-batteri | CR2032 knapcelle |
| OS-understøttelse | Vinduer | Vind 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platform | TPM | fTPM,valgfri dTPM2.0 |
| Vagthund | Produktion | Systemnulstilling |
|
| Interval | Programmerbar 1 ~ 255 sek. |
| Mekanisk | Kabinetmateriale | SGCC |
|
| Dimensioner | 482,6 mm (L) * 475,7 mm (B) * 88,1 mm (H) |
|
| Montering | Hyldemonteret installation |
| Miljø | Varmeafledningssystem | PWM-blæserkøling |
| Driftstemperatur | 0 ~ 50 ℃ | |
| Opbevaringstemperatur | -20 ~ 70 ℃ | |
| Relativ luftfugtighed | 10 til 95 % RF (ikke-kondenserende) | |
Effektiv, sikker og pålidelig. Vores udstyr garanterer den rigtige løsning til ethvert behov. Drag fordel af vores brancheekspertise og skab merværdi - hver dag.
Klik for forespørgsel