
Afstandsbestuur
Toestandmonitering
Afstandsbediening en onderhoud
Veiligheidsbeheer
| Model | IPC200-Q270SA2 | |
| Verwerkerstelsel | SVE | Intel® 6/7/8/9 Generasie Core / Pentium/Celeron Desktop CPU |
|
| TDP | 95W |
|
| Sok | LGA1151 |
|
| Chipset | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Geheue | Sok | 4 * U-DIMM-gleuf,Dubbelkanaal DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Kapasiteit | 64GB, Enkel Maks 16GB |
| Ethernet | Kontroleerder | 1 * Intel i225/i226-V/LM-skyfie 1 * Intel i219-V/LM-skyfie |
| Sberging | SATA | 4 * SATA 3.0-konnektor,Ondersteun RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Sleutel-M-gleuf(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAOutomatiese opsporing,2280) |
| Uitbreidingsgleuwe | PCIe | 2 * PCIe x16-gleuf(PCIe Gen 3 x8 sein) 3 * PCIe x4-gleuf(PCIe Gen 3 x4 sein) |
|
| PCI | 2 * PCI-gleuf |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, met 1 * SIM-kaartgleuf) |
| Agterste I/O | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Tipe-A 2 * USB 2.0 Tipe-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Sleutelbord en Muis) |
|
| Vertoon | 1 * DVI-D:maksimum resolusie tot 1920 * 1200 @ 60Hz 1 * HDMI: maksimum resolusie tot 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA:maksimum resolusie tot 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Oudio | 3 * 3.5mm-aansluiting(Lynuit + Lynin + Mikrofoon) |
|
| Reeks | 1 * RS232 DB9/M(KOM1) |
| VoorkantI/O | USB | 2 * USB 2.0 Tipe-A |
|
| Knoppie | 1 * Aan/uit-knoppie |
|
| LED | 1 * Kragstatus-LED 1 * Hardeskyfstatus-LED |
| Interne koppelvlakke | USB | 1 * USB 2.0 (Tipe-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| KOM | 3 * RS232(KOM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Oudio | 1 * Voorste klank (lynuitvoer + mikrofoon)) |
|
| IO | 1 × 8-kanaal digitale invoer/uitvoer-kopstuk (standaard: 4 insette, 4 uitsette) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0-konnektor |
|
| WAAIER | 2 * SYS FAN (Kopstuk) 1 * SVE-waaier (kopstuk) |
| Kragtoevoer | Tipe | 2U |
|
| Kraginvoerspanning | WS-kragtoevoer, spanning en frekwensie moet gebaseer wees op die 2U-kragtoevoer wat voorsien word. |
|
| RTC-battery | CR2032-knoopsel |
| OS-ondersteuning | Vensters | Wen 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platform | TPM | fTPM,opsionele dTPM2.0 |
| Waghond | Uitset | Stelselherstel |
|
| Interval | Programmeerbaar 1 ~ 255 sek |
| Meganies | Omhulselmateriaal | SGCC |
|
| Afmetings | 482.6mm (L) * 475.7mm (B) * 88.1mm (H) |
|
| Montering | Rakgemonteerde installasie |
| Omgewing | Hitte-afvoerstelsel | PWM-waaierverkoeling |
| Bedryfstemperatuur | 0 ~ 50℃ | |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ 70 ℃ | |
| Relatiewe humiditeit | 10 tot 95% RH (nie-kondenserend) | |
Doeltreffend, veilig en betroubaar. Ons toerusting waarborg die regte oplossing vir enige vereiste. Trek voordeel uit ons bedryfskundigheid en genereer toegevoegde waarde - elke dag.
Klik vir navraag