
Fernverwaltung
Zoustandsiwwerwaachung
Fernbedienung a Wartung
Sécherheetskontroll
| Modell | IPC200-Q270SA2 | |
| Prozessorsystem | CPU | Intel® 6/7/8/9 Generatioun Core / Pentium/Celeron Desktop CPU |
|
| TDP | 95W |
|
| Steckdos | LGA1151 |
|
| Chipsatz | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Erënnerung | Steckdos | 4 * U-DIMM-Slot,Duebelkanal DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Kapazitéit | 64GB, Eenzel maximal 16GB |
| Ethernet | Controller | 1 * Intel i225/i226-V/LM Chip 1 * Intel i219-V/LM Chip |
| SLagerung | SATA | 4 * SATA 3.0 Stecker,Ënnerstëtzung RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-M Slot(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATAAutomatesch Detektioun,2280) |
| Expansiounsslots | PCIe | 2 * PCIe x16-Slot(PCIe Gen 3 x8 Signal) 3 * PCIe x4-Slot(PCIe Gen 3 x4 Signal) |
|
| PCI | 2 * PCI-Slot |
|
| Mini-PCIe | 1 * Mini-PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, mat 1 * SIM Kaart Slot) |
| Hannen I/O | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Typ-A 2 * USB 2.0 Typ-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Tastatur & Maus) |
|
| Display | 1 * DVI-D:Maximal Opléisung bis zu 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: maximal Opléisung bis zu 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA:Maximal Opléisung bis zu 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Audio | 3 * 3,5mm-Klink(Line-Out + Line-In + Mikrofon) |
|
| Seriell | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| FrontE-Mailen/E-Mailen | USB | 2 * USB 2.0 Typ-A |
|
| Knäppchen | 1 * Power-Knäppchen |
|
| LED | 1 * Stroumstatus-LED 1 * Status-LED fir d'Festplack |
| Intern Schnëttstellen | USB | 1 * USB 2.0 (Typ-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Audio | 1 * Front Audio (Line-Out + Mikrofon)) |
|
| IO | 1 × 8-Kanal digitalen Input/Output Header (Standard: 4 Inputen, 4 Outputen) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0 Stecker |
|
| FAN | 2 * SYSTEM-VENTILATOR (Kopfblat) 1 * CPU-VENTILATOR (Header) |
| Stroumversuergung | Typ | 2U |
|
| Stroum-Input-Spannung | AC-Stroumversuergung, Spannung a Frequenz baséieren op der geliwwerter 2U-Stroumversuergung. |
|
| RTC Batterie | CR2032 Knappzell |
| Betribssystem Ënnerstëtzung | Fënsteren | Gewënn 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Plattform | TPM | fTPM,optional dTPM2.0 |
| Wachhond | Ausgab | System-Reset |
|
| Intervall | Programméierbar 1 ~ 255 Sekonnen |
| Mechanesch | Gehäusematerial | SGCC |
|
| Dimensiounen | 482,6 mm (L) * 475,7 mm (B) * 88,1 mm (H) |
|
| Montage | Installatioun op Regaler |
| Ëmwelt | Hëtztofleedungssystem | PWM-Lüfterkühlung |
| Betribstemperatur | 0 ~ 50℃ | |
| Lagertemperatur | -20 ~ 70℃ | |
| Relativ Loftfiichtegkeet | 10 bis 95% RH (net kondenséierend) | |
Effektiv, sécher a verlässlech. Eis Ausrüstung garantéiert déi richteg Léisung fir all Ufuerderungen. Profitéiert vun eiser Branchenexpertise a generéiert e Mehrwäert - all Dag.
Klickt fir Ufro