
Kev tswj hwm chaw deb
Kev saib xyuas mob
Kev ua haujlwm thiab kev saib xyuas nyob deb
Kev Tswj Xyuas Kev Nyab Xeeb
| Qauv | IPC200-Q270SA2 | |
| Lub Tshuab Ua Haujlwm | CPU | Intel® 6/7/8/9 Tiam Core / Pentium / Celeron Desktop CPU |
|
| TDP | 95W |
|
| Qhov (Socket) | LGA1151 |
|
| Chipset | Q270 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Nco | Qhov (Socket) | 4 * U-DIMM qhov,Dual Channel DDR4-2133/2400 MHz |
|
| Peev Xwm | 64GB, Ib Leeg Max 16GB |
| Ethernet | Tus Tswj Xyuas | 1 * Intel i225/i226-V/LM Chip 1 * Intel i219-V/LM Chip |
| Skev khaws cia | SATA | 4 * SATA 3.0 Txuas,Kev txhawb nqa RAID 0,1,5,10 |
|
| M.2 | 1 * M.2 Qhov Tseem Ceeb-M(PCIe Gen 3 x4 + SATA 3.0,NVMe/SATATshawb Nrhiav Nws Pib,2280) |
| Cov Qhov Txuas Ntxiv | PCIe | 2 * PCIe x16 qhov(PCIe Gen 3 x8 teeb liab) 3 * PCIe x4 qhov(PCIe Gen 3 x4 teeb liab) |
|
| PCI | 2 * qhov PCI |
|
| Mini PCIe | 1 * Mini PCIe(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, nrog 1 * SIM Card qhov) |
| I/O tom qab | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 4 * USB 5Gbps Hom-A 2 * USB 2.0 Hom-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Keyboard & Nas) |
|
| Zaub | 1 * DVI-D:Kev daws teeb meem siab tshaj plaws txog li 1920 * 1200 @ 60Hz 1 * HDMI: qhov kev daws teeb meem siab tshaj plaws txog li 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA:Kev daws teeb meem siab tshaj plaws txog li 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Suab | 3 * 3.5 hli nkaus(Kab tawm + Kab nkag + MIC) |
|
| Serial | 1 * RS232 DB9/M(COM1) |
| Pem hauv ntejI/O | USB | 2 * USB 2.0 Hom-A |
|
| Khawm | 1 * Khawm Fais Fab |
|
| LED | 1 * Lub zog teeb liab 1 * LED qhia txog qhov xwm txheej ntawm lub hard drive |
| Kev Sib Txuas Sab Hauv | USB | 1 * USB 2.0 (Hom-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 1 * RS232/RS485 |
|
| Suab | 1 * Pem Hauv Ntej Suab (Kab-Tawm + MIC) |
|
| IO | 1 × 8-channel digital input/output header (default: 4 inputs, 4 outputs) |
|
| SATA | 4 * SATA 3.0 Txuas |
|
| KIV CUA | 2 * SYS FAN (Lub Taub Hau) 1 * CPU kiv cua (Lub taub hau) |
| Kev Muab Fais Fab | Hom | 2U |
|
| Lub zog fais fab nkag | AC fais fab mov, voltage thiab zaus yuav tsum yog raws li 2U fais fab mov muab |
|
| RTC roj teeb | CR2032 Lub Xov Tooj Npib |
| Kev Txhawb Nqa OS | Qhov rai | Yeej 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platform | TPM | fTPM,xaiv tau dTPM2.0 |
| Tus Saib Xyuas | Tso zis | Rov Pib Dua Lub Tshuab |
|
| Lub sijhawm luv | Programmable 1 ~ 255 vib nas this |
| Tshuab | Cov Khoom Siv Rau Hauv | SGCC |
|
| Qhov Loj | 482.6mm (Ntev) * 475.7mm (Dav) * 88.1mm (Siab) |
|
| Kev Teeb Tsa | Kev teeb tsa ntawm lub txee mounted |
| Ib puag ncig | Lub Tshuab Kub Kub | PWM kiv cua txias |
| Kub Ua Haujlwm | 0 ~ 50 ℃ | |
| Kub Cia Khoom | -20 ~ 70 ℃ | |
| Qhov av noo sib piv | 10 txog 95% RH (tsis-condensing) | |
Zoo, muaj kev nyab xeeb thiab txhim khu kev qha. Peb cov khoom siv lav qhov kev daws teeb meem zoo rau txhua yam kev xav tau. Tau txais txiaj ntsig los ntawm peb txoj kev txawj ntse hauv kev lag luam thiab tsim kom muaj txiaj ntsig ntxiv - txhua hnub.
Nyem Rau Kev Nug