
Идоракунии дурдаст
Назорати ҳолат
Идоракунӣ ва нигоҳдории дурдаст
Назорати бехатарӣ
| Модел | IPC200-Q670SA2 | |
| Системаи протсессорӣ | ВПМ - Воҳиди Пардозиши Марказӣ | CPU-и мизи кории Intel® насли 12/13/14 Core / Pentium / Celeron |
|
| TDP | 125 Вт |
|
| Сокет | LGA1700 |
|
| Чипсет | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Хотира | Сокет | 4 * U-DIMMҷойиДу канали DDR5-4400 MT/s |
|
| Иқтидор | 192 ГБ, якбора ҳадди аксар 48 ГБ |
| Ethernet | Контроллер | 1 * Intel i210-ATЧип 1 * Чипи Intel i219-V |
| Sанбор | SATA | 4 * SATA 3.0Пайвасткунак |
|
| М.2 | 1 * M.2 Калиди-Mҷойи(PCIe Насли 4 x4 + SATA 3.0 сигнал,NVMe/SATASSD Auto,2280) |
| Ҷойҳои васеъкунӣ | PCIe | 2 * PCIe x16ҷойи 3 * PCIe x4ҷойи |
|
| PCI | 2 * PCIҷойи |
|
| М.2 | 1 * M.2 Key-Eҷойи(PCIe Gen 3 x1+ USB 2.0,2230) |
| Вуруд/Хуруҷи қафо | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Type-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Клавиатура ва муш) |
|
| Намоиш | 1 * DVI-D: қарори максималӣ то 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: қарори максималӣ то 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA: қарори максималӣ то 1920*1200 дар 60Hz |
|
| Аудио | 3 * Ҷеки 3.5 мм (баромади хат + вуруди хат + микрофон) |
|
| Силсилӣ | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| ФронтВуруд/Хуруҷ | USB | 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| Тугма | 1 *Тугмаи барқ |
|
| НН - НУРНИШОН | 1 * LED-и ҳолати барқ 1 * LED-и ҳолати диски сахт |
| Интерфейсҳои дохилӣ | USB | 1 * USB 2.0 (Навъи А) 2 * USB 5 Гбит/с 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422(COM3) 1 * RS232/RS485(COM4) |
|
| Аудио | 1 * Аудиои пешӣ (Хуруҷи хаттӣ + микрофон) |
|
| IO | Сарлавҳаи вуруд/хуруҷи рақамии 1 × 8-каналӣ (пешфарз: 4 вуруд, 4 баромад)) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Пайвасткунак |
|
| Вентилятор | 2 * ВЕНТИЛЯТОРИ SYS (Сарлавҳа) 1 * ВЕНТИЛЯТОРИ CPU (Сарлавҳа) |
| Таъмини нерӯ | Навъ | 2U |
|
| Шиддати вуруди барқ | Таъминоти барқ, шиддат ва басомади ҷараёни тағйирёбанда бояд ба манбаи барқи ATX асос ёбад. |
|
| Батареяи RTC | CR2032Ҳуҷайраи танга |
| Дастгирии системаи амалиётӣ | Тирезаҳо | Ғолибият 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Платформа | TPM | fTPM,dTPM2.0 ихтиёрӣ |
| Посбон | Баромад | Аз нав танзимкунии система |
|
| Фосила | Барномарезишаванда 1 ~ 255 сония |
| Механикӣ | Маводи замима | SGCC |
|
| Андозаҳо | 482.6 мм (л) * 475.7мм(В) *88.1мм(Б) |
|
| Монтаж | Насби насбшуда дар раф |
| Муҳити зист | Системаи парокандагии гармӣ | Хунуккунии вентилятор PWM |
| Ҳарорати корӣ | 0 ~ 50℃ | |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -20 ~ 70℃ | |
| Рутубати нисбӣ | Аз 10 то 95% RH (ғайриконденсӣ) | |
Самаранок, бехатар ва боэътимод. Таҷҳизоти мо барои ҳама гуна талабот роҳи ҳалли дурустро кафолат медиҳад. Аз таҷрибаи соҳаи мо баҳра баред ва ҳар рӯз арзиши иловагӣ эҷод кунед.
Барои дархост клик кунед