
Attālā pārvaldība
Stāvokļa uzraudzība
Attālā darbība un apkope
Drošības kontrole
| Modelis | IPC200-Q670SA2 | |
| Procesora sistēma | Centrālais procesors | Intel® 12./13./14. paaudzes Core / Pentium/Celeron galddatoru centrālais procesors |
|
| TDP | 125 W |
|
| Ligzda | LGA1700 |
|
| Čipsets | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Atmiņa | Ligzda | 4 * U-DIMMslotsDivkanālu DDR5-4400 MT/s |
|
| Ietilpība | 192 GB, viena atmiņa (maksimāli 48 GB) |
| Ethernet | Kontrolieris | 1 * Intel i210-ATČips 1 * Intel i219-V mikroshēma |
| Suzglabāšana | SATA | 4 * SATA 3.0Savienotājs |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Mslots()PCIe 4. paaudzes x4 + SATA 3.0 signāls,NVMe/SATASSD automātiskais,2280) |
| Paplašināšanas sloti | PCIe | 2 * PCIe x16slots 3 * PCIe x4slots |
|
| PCI | 2 * PCIslots |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Eslots()PCIe 3. paaudze x1+ USB 2.0, 2230 |
| Aizmugurējā ieeja/izeja | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5 Gbps A tipa |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (klaviatūra un pele) |
|
| Reklāmas displejs | 1 * DVI-D: maksimālā izšķirtspēja līdz 1920 * 1200 @ 60Hz 1 * HDMI: maksimālā izšķirtspēja līdz 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA: maksimālā izšķirtspēja līdz 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Audio | 3 x 3,5 mm ligzdas (līnijas izeja + līnijas ieeja + mikrofons) |
|
| Seriāls | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| PriekšpuseI/O | USB | 2 * USB 2.0 A tipa |
|
| Poga | 1 *Barošanas poga |
|
| LED | 1 * Barošanas statusa gaismas diode 1 * Cietā diska statusa gaismas diode |
| Iekšējās saskarnes | USB | 1 * USB 2.0 (A tipa) 2 * USB 5 Gb/s 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232()COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Audio | 1 * Priekšējā audio ieeja (līnijas izeja + mikrofons) |
|
| IO | 1 × 8 kanālu digitālā ieejas/izejas galvene (pēc noklusējuma: 4 ieejas, 4 izejas) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Savienotājs |
|
| VENTILATORS | 2 * SISTĒMAS VENTILATORS (galvene) 1 * CPU VENTILATORS (galvene) |
| Barošanas avots | Tips | 2U |
|
| Jaudas ieejas spriegums | Maiņstrāvas barošanas avotam, spriegumam un frekvencei jābūt balstītai uz komplektā iekļauto ATX barošanas avotu. |
|
| RTC akumulators | CR2032Monētu šūna |
| OS atbalsts | Logi | Uzvara 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platforma | TPM | fTPM,papildu dTPM2.0 |
| Sargsuns | Izvade | Sistēmas atiestatīšana |
|
| Intervāls | Programmējams 1 ~ 255 sekundes |
| Mehānisks | Korpusa materiāls | SGCC |
|
| Izmēri | 482,6 mm (garums) * 475,7mm (platums) *88,1mm (A) |
|
| Montāža | Plaukta montāža |
| Vide | Siltuma izkliedes sistēma | PWM ventilatora dzesēšana |
| Darba temperatūra | 0 ~ 50 ℃ | |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20 ~ 70 ℃ | |
| Relatīvais mitrums | 10 līdz 95 % relatīvais mitrums (bez kondensācijas) | |
Efektīvs, drošs un uzticams. Mūsu aprīkojums garantē pareizo risinājumu jebkurai prasībai. Izmantojiet mūsu nozares pieredzi un radiet pievienoto vērtību – katru dienu.
Noklikšķiniet, lai veiktu pieprasījumu