
يىراقتىن باشقۇرۇش
ئەھۋالنى كۆزىتىش
يىراقتىن ئىشلىتىش ۋە ئاسراش
بىخەتەرلىك كونترولى
| مودېل | IPC200-Q670SA2 | |
| بىر تەرەپ قىلغۇچ سىستېمىسى | مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | Intel® 12/13/14 ئەۋلاد Core / Pentium / Celeron ئۈستەل يۈزى مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ |
|
| TDP | 125W |
|
| رازېتكا | LGA1700 |
|
| چىپسېت | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| خاتىرە | رازېتكا | 4 * U-DIMMئورۇنقوش قاناللىق DDR5-4400 MT/s |
|
| سىغىم | 192GB، يەككە ئەڭ كۆپ 48GB |
| ئېتېرنېت | كونتروللىغۇچ | 1 * Intel i210-ATچىپ 1 * Intel i219-V چىپى |
| Sمورجا | SATA | 4 * SATA 3.0ئۇلىغۇچ |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Mئورۇن(PCIe 4-ئەۋلاد x4 + SATA 3.0 сигнал،NVMe/SATASSD ئاپتوماتىك،2280) |
| كېڭەيتىش ئورۇنلىرى | PCIe | 2 * PCIe x16ئورۇن 3 * PCIe x4ئورۇن |
|
| PCI | 2 * PCIئورۇن |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Eئورۇن(PCIe 3-ئەۋلاد x1+ USB 2.0,2230) |
| ئارقا تەرەپتىن كىرىش-چىقىش | ئېتېرنېت | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Type-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (كۇنۇپكا تاختىسى ۋە مائۇس) |
|
| كۆرسىتىش | 1 * DVI-D: ئەڭ يۇقىرى ئېنىقلىق دەرىجىسى 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: ئەڭ يۇقىرى ئېنىقلىق دەرىجىسى 30Hz دا 4096*2160 گىچە 1 * VGA: ئەڭ يۇقىرى ئېنىقلىق دەرىجىسى 1920*1200 @ 60Hz |
|
| ئاۋاز | 3 * 3.5mm Jack(چىقىش + كىرىش + MIC) |
|
| سىرىيەلىك | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| ئالدى تەرەپكىرگۈزۈش-چىقىرىش | USB | 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| تۈگمە | 1 *قوزغىتىش كۇنۇپكىسى |
|
| LED | 1 * توك كۈچى ھالىتى LED 1 * قاتتىق دىسكىنىڭ ھالەت LED چىرىغى |
| ئىچكى ئىنتېرفېيسلار | USB | 1 * USB 2.0 (A تىپلىق) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422(COM3) 1 * RS232/RS485(COM4) |
|
| ئاۋاز | 1 * ئالدى ئاۋاز (سىملىق چىقىش + مىكروفون) |
|
| IO | 1 × 8 قاناللىق رەقەملىك كىرگۈزۈش/چىقىرىش باشلىقى (سۈكۈتتىكى: 4 كىرگۈزۈش، 4 چىقىرىش)) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 ئۇلىغۇچ |
|
| مەستانە | 2 * SYS شامالدۇرغۇچ (باشلىق) 1 * CPU شامالدۇرغۇچ (باشلىق) |
| توك بىلەن تەمىنلەش | تىپى | 2U |
|
| توك كىرگۈزۈش توك بېسىمى | AC توك مەنبەسى، توك بېسىمى ۋە چاستوتا تەمىنلەنگەن ATX توك مەنبەسىگە ئاساسلىنىدۇ. |
|
| RTC باتارېيەسى | CR2032تەڭگە ھۈجەيرىسى |
| مەشغۇلات سىستېمىسى قوللاش | Windows | 10/11 دە غەلىبە قىلىڭ |
|
| لىنۇكىس | لىنۇكىس |
| پىلاتفورما | TPM | fTPM،ئىختىيارىي dTPM2.0 |
| قاراۋۇل ئىت | چىقىرىش | سىستېمىنى قايتا ئەسلىگە كەلتۈرۈش |
|
| ئارىلىق | پروگراممىلىغىلى بولىدۇ 1 ~ 255 سېكۇنت |
| مېخانىكىلىق | قاپ ماتېرىياللىرى | SGCC |
|
| ئۆلچەملىرى | 482.6mm(L) * 475.7مىللىمېتىر(W) *88.1مىللىمېتىر(H) |
|
| ئورنىتىش | تاقچىغا ئورنىتىلغان ئورنىتىش |
| مۇھىت | ئىسسىقلىق تارقىتىش سىستېمىسى | PWM شامالدۇرغۇچ سوۋۇتۇش |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | 0 ~ 50℃ | |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -20 ~ 70℃ | |
| نىسپىي نەملىك | 10% دىن 95% گىچە RH (قويۇقسىز) | |
ئۈنۈملۈك، بىخەتەر ۋە ئىشەنچلىك. ئۈسكۈنىلىرىمىز ھەر قانداق ئېھتىياجغا ماس كېلىدىغان توغرا ھەل قىلىش چارىسىنى كاپالەتلەندۈرىدۇ. كەسىپتىكى تەجرىبىلىرىمىزدىن پايدىلىنىڭ ۋە ھەر كۈنى قوشۇمچە قىممەت يارىتىڭ.
سوئال سوراش ئۈچۈن چېكىڭ