
Kaughaldus
Seisundi jälgimine
Kaugjuhtimine ja hooldus
Ohutuskontroll
| Mudel | IPC200-Q670SA2 | |
| Protsessori süsteem | Protsessor | Intel® 12./13./14. põlvkonna Core / Pentium/Celeron lauaarvuti protsessor |
|
| TDP | 125W |
|
| Pistikupesa | LGA1700 |
|
| Kiibistik | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Mälu | Pistikupesa | 4 * U-DIMMpesaKahekanaliline DDR5-4400 MT/s |
|
| Mahutavus | 192 GB, ühekordne maks. 48 GB |
| Ethernet | Kontroller | 1 * Intel i210-ATKiip 1 * Intel i219-V kiip |
| Sladustamine | SATA | 4 * SATA 3.0Pistik |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Mpesa()PCIe 4. põlvkond x4 + SATA 3.0 signaal,NVMe/SATASSD Auto,2280) |
| Laienduspesad | PCIe | 2 * PCIe x16pesa 3 * PCIe x4pesa |
|
| PCI | 2 * PCIpesa |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Epesa()PCIe 3. põlvkond x1+ USB 2.0, 2230 |
| Tagumine sisend/väljund | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Type-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (klaviatuur ja hiir) |
|
| Ekraan | 1 * DVI-D: maksimaalne eraldusvõime kuni 1920 * 1200 @ 60Hz 1 * HDMI: maksimaalne eraldusvõime kuni 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA: maksimaalne eraldusvõime kuni 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Heli | 3 * 3,5 mm pesa (liiniväljund + liinisisend + mikrofon) |
|
| Seerianumber | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| EsikülgSisend/väljund | USB | 2 * USB 2.0 Type-A |
|
| Nupp | 1 *Toitenupp |
|
| LED | 1 * Toite oleku LED-tuli 1 * kõvaketta oleku LED-tuli |
| Sisemised liidesed | USB | 1 * USB 2.0 (tüüp A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232()COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Heli | 1 * Esipaneeli heli (liiniväljund + mikrofon) |
|
| IO | 1 × 8-kanaliline digitaalne sisend-/väljundpesa (vaikimisi: 4 sisendit, 4 väljundit) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Pistik |
|
| VENTILAATOR | 2 * SÜSTEEMIVELTI (päis) 1 * CPU FAN (päis) |
| Toiteallikas | Tüüp | 2U |
|
| Sisendpinge | Vahelduvvoolu toiteallikas, pinge ja sagedus peavad põhinema kaasasoleval ATX toiteallikal. |
|
| RTC aku | CR2032Mündielement |
| OS-i tugi | Aknad | Võida 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platvorm | TPM | fTPM,valikuline dTPM2.0 |
| Valvekoer | Väljund | Süsteemi lähtestamine |
|
| Intervall | Programmeeritav 1 ~ 255 sekundit |
| Mehaaniline | Korpuse materjal | SGCC |
|
| Mõõtmed | 482,6 mm (P) * 475,7mm(L) *88.1mm(K) |
|
| Paigaldus | Riiulile paigaldamine |
| Keskkond | Soojuse hajumise süsteem | PWM-ventilaatori jahutus |
| Töötemperatuur | 0–50 ℃ | |
| Säilitustemperatuur | -20 ~ 70 ℃ | |
| Suhteline õhuniiskus | 10–95% suhteline õhuniiskus (mittekondenseeruv) | |
Tõhus, ohutu ja usaldusväärne. Meie seadmed garanteerivad õige lahenduse igale vajadusele. Kasutage meie valdkonnaalaseid teadmisi ja looge lisaväärtust – iga päev.
Klõpsake päringu saamiseks