
Pengurusan jarak jauh
Pemantauan keadaan
Operasi dan penyelenggaraan jarak jauh
Kawalan Keselamatan
| Model | IPC200-Q670SA2 | |
| Sistem Pemproses | CPU | CPU Desktop Intel® Generasi 12/13/14 Teras / Pentium/ Celeron |
|
| TDP | 125W |
|
| Soket | LGA1700 |
|
| Cipset | Q670 |
|
| BIOS | BIOS AMI UEFI |
| Ingatan | Soket | 4 * U-DIMMslot,Dwi Saluran DDR5-4400 MT/s |
|
| Kapasiti | 192GB, Maksimum Tunggal 48GB |
| Ethernet | Pengawal | 1 * Intel i210-ATCip 1 * Cip Intel i219-V |
| Spenyimpanan | SATA | 4 * SATA 3.0Penyambung |
|
| M.2 | 1 * M.2 Kekunci-Mslot(PCIe Gen 4 x4 + SATA 3.0 isyarat,NVMe/SATASSD Auto,2280) |
| Slot Pengembangan | PCIe | 2 * PCIe x16slot 3 * PCIe x4slot |
|
| PCI | 2 * PCIslot |
|
| M.2 | 1 * M.2 Kekunci-Eslot(PCIe Gen 3 x1+ USB 2.0, 2230) |
| I/O Belakang | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Jenis-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Papan Kekunci & Tetikus) |
|
| Paparan | 1 * DVI-D:resolusi maksimum sehingga 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: resolusi maksimum sehingga 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA:resolusi maksimum sehingga 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Audio | 3 * 3.5mm Jack(Saluran keluar + Saluran masuk + MIC) |
|
| Siri | 1 * RS232DB9/M(COM1) |
| HadapanI/O | USB | 2 * USB 2.0 Jenis-A |
|
| Butang | 1 * Butang Kuasa |
|
| LED | 1 * LED status kuasa 1 * LED status cakera keras |
| Antara Muka Dalaman | USB | 1 * USB 2.0 (Jenis-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422(COM3) 1 * RS232/RS485(COM4) |
|
| Audio | 1 * Audio Hadapan(Line-Out + MIC) |
|
| IO | 1 × pengepala input/output digital 8 saluran (lalai: 4 input, 4 output) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Penyambung |
|
| PEMINAT | 2 * KIPAS SYS (Pengepala) 1 * KIPAS CPU (Pengepala) |
| Bekalan Kuasa | Jenis | 2U |
|
| Voltan Input Kuasa | Bekalan kuasa AC, voltan dan frekuensi hendaklah berdasarkan bekalan kuasa ATX yang disediakan |
|
| Bateri RTC | CR2032Sel Syiling |
| Sokongan Sistem Operasi | Tingkap | Menang 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platform | TPM | fTPM,dTPM2.0 pilihan |
| Pengawas | Keluaran | Tetapan Semula Sistem |
|
| Selang masa | Boleh diprogramkan 1 ~ 255 saat |
| Mekanikal | Bahan Kandang | SGCC |
|
| Dimensi | 482.6mm(P) * 475.7mm(L) *88.1mm(T) |
|
| Pemasangan | Pemasangan rak |
| Alam Sekitar | Sistem Pelesapan Haba | Penyejukan kipas PWM |
| Suhu Operasi | 0 ~ 50℃ | |
| Suhu Penyimpanan | -20 ~ 70℃ | |
| Kelembapan Relatif | 10 hingga 95% RH (tanpa pemeluwapan) | |
Berkesan, selamat dan boleh dipercayai. Peralatan kami menjamin penyelesaian yang tepat untuk sebarang keperluan. Manfaatkan kepakaran industri kami dan jana nilai tambah - setiap hari.
Klik Untuk Pertanyaan