
Ulawulo olukude
Ukubeka iliso kwimeko
Ukusebenza nokugcinwa kude
Ulawulo loKhuseleko
| Imodeli | I-IPC200-Q670SA2 | |
| Inkqubo yeProsesa | ICPU | I-Intel® 12/13/14 Generation Core / Pentium/ Celeron Desktop CPU |
|
| I-TDP | 125W |
|
| Isokhethi | I-LGA1700 |
|
| I-Chipset | Q670 |
|
| I-BIOS | I-AMI UEFI BIOS |
| Inkumbulo | Isokhethi | 4 * U-DIMMisithuba,Itshaneli ezimbini i-DDR5-4400 MT/s |
|
| Umthamo | I-192GB, iSingle Max 48GB |
| i-Ethernet | Umlawuli | 1 * Intel i210-ATItshiphu Itshiphu ye-Intel i219-V eyi-1 * |
| Si-torage | I-SATA | 4 * I-SATA 3.0Isinxibelelanisi |
|
| M.2 | 1 * M.2 Isitshixo-Misithuba(IsiNgesi)I-PCIe Gen 4 x4 + i-SATA 3.0 isignali,I-NVMe/SATAI-SSD Auto,2280) |
| Iindawo zokwandisa | I-PCIe | 2 * i-PCIe x16isithuba I-3 * PCIe x4isithuba |
|
| I-PCI | 2 * PCIisithuba |
|
| M.2 | 1 * M.2 Isitshixo-Eisithuba(IsiNgesi)I-PCIe Gen 3 x1+ USB 2.0,2230) |
| I/O yangasemva | i-Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| i-USB | Uhlobo lwe-A lwe-6 * USB 5Gbps |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Ikhibhodi kunye neMouse) |
|
| Bonisa | 1 * DVI-D: isisombululo esiphezulu ukuya kuthi ga kwi-1920 * 1200 @ 60Hz 1 * I-HDMI: isisombululo esiphezulu ukuya kuthi ga kwi-4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA: isisombululo esiphezulu ukuya kuthi ga kwi-1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Isandi | I-Jack ye-3 * 3.5mm (Umgca ophumayo + Umgca ongenayo + I-MIC) |
|
| I-serial | 1 * RS232DB9/M(COM1) |
| NgaphambiliI/O | i-USB | Uhlobo lwe-A lwe-USB 2.0 olu-2 * |
|
| Iqhosha | 1 *Iqhosha Lombane |
|
| I-LED | 1 * I-LED yesimo samandla I-LED yesimo seHard drive eyi-1 * |
| Ujongano lwangaphakathi | i-USB | 1 * USB 2.0 (Uhlobo-A) 2 * i-USB 5Gbps 2 * i-USB 2.0 |
|
| I-COM | 3 * RS232(IsiNgesi)COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422(COM3) 1 * RS232/RS485(COM4) |
|
| Isandi | 1 * Isandi sangaphambili (Umgca-Out + MIC) |
|
| IO | Intloko yedijithali yokufaka/yokukhupha ye-1 × 8 (engagqibekanga: ii-input ezi-4, iziphumo ezi-4) |
|
| I-SATA | 4 * I-SATA3.0 Isinxibelelanisi |
|
| I-FAN | 2 * I-SYS FAN (Intloko) 1 * I-CPU FAN (Intloko) |
| Ukunikezwa Amandla | Uhlobo | 2U |
|
| I-Power Input Voltage | Umbane we-AC, i-voltage kunye ne-frequency kufuneka zisekelwe kumbane we-ATX obonelelweyo |
|
| Ibhetri ye-RTC | CR2032Iseli yeengqekembe |
| Inkxaso ye-OS | Iifestile | Phumelela i-10/11 |
|
| I-Linux | I-Linux |
| Iqonga | I-TPM | i-fTPM,i-dTPM2.0 yokuzikhethela |
| Umlindi | Imveliso | Ukuseta kwakhona inkqubo |
|
| Ixesha lokuphumla | Ingacwangciswa imizuzwana eyi-1 ~ 255 |
| Oomatshini | Izinto zokuvala | I-SGCC |
|
| Ubukhulu | 482.6mm(L) * 475.7mm(W) *88.1mm(H) |
|
| Ukufakelwa | Ufakelo olufakwe kwishelufu |
| Okusingqongileyo | Inkqubo yoKuchitha ubushushu | Ukupholisa ifeni yePWM |
| Ubushushu bokusebenza | 0 ~ 50℃ | |
| Ubushushu bokugcina | -20 ~ 70℃ | |
| Ubuntu bezizalwane | 10 ukuya kwi-95% RH (ayifumi) | |
Isebenza kakuhle, ikhuselekile kwaye ithembekile. Izixhobo zethu ziqinisekisa isisombululo esifanelekileyo kuyo nayiphi na imfuneko. Zuza kubuchule bethu kushishino kwaye uvelise ixabiso elongezelelweyo - yonke imihla.
Cofa ukuze ubuze