
Даљинско управљање
Праћење стања
Даљинско управљање и одржавање
Безбедносна контрола
| Модел | МПК200-Q670SA2 | |
| Процесорски систем | Процесор | Intel® процесор за десктоп рачунаре 12/13/14 генерације Core / Pentium / Celeron |
|
| ТДП | 125W |
|
| Утичница | ЛГА1700 |
|
| Чипсет | К670 |
|
| БИОС | AMI UEFI BIOS |
| Памћење | Утичница | 4 * U-DIMMслотДвоканална DDR5-4400 MT/s |
|
| Капацитет | 192 ГБ, један максимум 48 ГБ |
| Етернет | Контролер | 1 * Intel i210-ATЧип 1 * Intel i219-V чип |
| Sскладиште | САТА | 4 * SATA 3.0Конектор |
|
| М.2 | 1 * M.2 тастер-Mслот(PCIe Gen 4 x4 + SATA 3.0 сигнал,NVMe/SATAССД аутоматски,2280) |
| Слотови за проширење | PCIe | 2 * PCIe x16слот 3 * PCIe x4слот |
|
| ПЦИ | 2 * PCIслот |
|
| М.2 | 1 * M.2 кључ-Eслот(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, 2230 |
| Задњи улаз/излаз | Етернет | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Type-A |
|
| ПС/2 | 1 * PS/2 (тастатура и миш) |
|
| Приказ | 1 * DVI-D: максимална резолуција до 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: максимална резолуција до 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA: максимална резолуција до 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Аудио | 3 * 3,5 мм прикључка (линијски излаз + линијски улаз + микрофон) |
|
| Серијски | 1 * RS232ДБ9/М (COM1) |
| Предњи деоУ/И | USB | 2 * USB 2.0 Тип-А |
|
| Дугме | 1 *Дугме за напајање |
|
| ЛЕД | 1 * ЛЕД диода за статус напајања 1 * ЛЕД диода статуса чврстог диска |
| Интерни интерфејси | USB | 1 * USB 2.0 (тип-А) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Аудио | 1 * Предњи аудио (линијски излаз + микрофон) |
|
| IO | 1 × 8-канални дигитални улазно/излазни конектор (подразумевано: 4 улаза, 4 излаза) |
|
| САТА | 4 * SATA3.0 Конектор |
|
| ВЕНТИЛАТОР | 2 * SYS FAN (Header) 1 * Вентилатор процесора (заглавље) |
| Напајање | Тип | 2U |
|
| Улазни напон | Напајање наизменичном струјом, напон и фреквенција треба да буду засновани на приложеном ATX напајању |
|
| РТЦ батерија | CR2032Ћелије новчића |
| Подршка за ОС | Прозори | Победа 11.10. |
|
| Линукс | Линукс |
| Платформа | ТПМ | fTPM,опционо dTPM2.0 |
| Чувар | Излаз | Ресетовање система |
|
| Интервал | Програмабилно 1 ~ 255 сек |
| Механички | Материјал кућишта | СГЦЦ |
|
| Димензије | 482,6 мм (Д) * 475,7мм(Ш) *88,1мм(В) |
|
| Монтажа | Монтажа на полици |
| Окружење | Систем за одвођење топлоте | ПВМ хлађење вентилатором |
| Радна температура | 0 ~ 50℃ | |
| Температура складиштења | -20 ~ 70℃ | |
| Релативна влажност | 10 до 95% релативне влажности (без кондензације) | |
Ефикасно, безбедно и поуздано. Наша опрема гарантује право решење за сваки захтев. Искористите наше стручно знање у индустрији и генеришите додатну вредност - сваког дана.
Кликните за упит