
Дыстанцыйнае кіраванне
Маніторынг стану
Дыстанцыйнае кіраванне і абслугоўванне
Кантроль бяспекі
| Мадэль | МПК200-Q670SA2 | |
| Працэсарная сістэма | Працэсар | Працэсар Intel® Core / Pentium / Celeron для настольных ПК 12/13/14 пакалення |
|
| TDP | 125 Вт |
|
| Разетка | ЛГА1700 |
|
| Чыпсэт | Q670 |
|
| БІОС | BIOS AMI UEFI |
| Памяць | Разетка | 4 слоты U-DIMMслотДвухканальная памяць DDR5-4400 МТ/с |
|
| Ёмістасць | 192 ГБ, адзін максімум 48 ГБ |
| Ethernet | Кантролер | 1 * Intel i210-ATЧып 1 * чып Intel i219-V |
| Sскладское памяшканне | SATA | 4 * SATA 3.0Раз'ём |
|
| М.2 | 1 * M.2 Key-Mслот(PCIe 4-га пакалення x4 + SATA 3.0 сігнал,NVMe/SATAАўтаматычны SSD-дыск,2280) |
| Слоты пашырэння | PCIe | 2 * PCIe x16слот 3 * PCIe x4слот |
|
| PCI-карта | 2 * PCIслот |
|
| М.2 | 1 раз'ём M.2 Key-Eслот(PCIe 3-га пакалення x1 + USB 2.0, 2230 |
| Задняя частка ўводу/вываду | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5 Гбіт/с тыпу A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (клавіятура і мыш) |
|
| Дысплей | 1 * DVI-D: максімальнае разрозненне да 1920*1200 пры 60 Гц 1 * HDMI: максімальнае разрозненне да 4096*2160 пры 30 Гц 1 * VGA: максімальнае разрозненне да 1920*1200 пры 60 Гц |
|
| Аўдыё | 3 раздымы 3,5 мм (лінейны выхад + лінейны ўваход + мікрафон) |
|
| Серыйны | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| Пярэдняя часткаУвод/вывад | USB | 2 * USB 2.0 тыпу A |
|
| Кнопка | 1 *Кнопка харчавання |
|
| Святлодыёдны | 1 * Святлодыёдны індыкатар стану харчавання 1 * Святлодыёдны індыкатар стану жорсткага дыска |
| Унутраныя інтэрфейсы | USB | 1 * USB 2.0 (тыпу A) 2 * USB 5 Гбіт/с 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Аўдыё | 1 * Пярэдні аўдыёвыхад (лінейны выхад + мікрафон) |
|
| IO | 1 × 8-канальны лічбавы раз'ём уваходаў/выхадаў (па змаўчанні: 4 уваходы, 4 выхады) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Раз'ём |
|
| ВЕНТЫЛЯТАР | 2 * SYS FAN (раз'ём) 1 * Вентылятар працэсара (раз'ём) |
| Блок харчавання | Тып | 2U |
|
| Уваходнае напружанне харчавання | Блок харчавання пераменнага току, напружанне і частата павінны быць заснаваныя на прадугледжаным блоку харчавання ATX. |
|
| Батарэя RTC | CR2032Манеткавая клетка |
| Падтрымка АС | Вокны | Перамога 11.10 |
|
| Лінукс | Лінукс |
| Платформа | TPM | fTPM,дадатковы dTPM2.0 |
| Вартавы таймер | Выхад | Скід сістэмы |
|
| Інтэрвал | Праграмуемы 1 ~ 255 сек |
| Механічны | Матэрыял корпуса | СГКК |
|
| Памеры | 482,6 мм (Д) * 475,7мм (Вт) *88,1мм(Н) |
|
| Мантаж | Усталёўка на паліцу |
| Навакольнае асяроддзе | Сістэма цеплаадводу | ШІМ-вентылятар астуджэння |
| Працоўная тэмпература | 0 ~ 50℃ | |
| Тэмпература захоўвання | -20 ~ 70℃ | |
| Адносная вільготнасць | Ад 10 да 95% адноснай вільготнасці (без кандэнсацыі) | |
Эфектыўна, бяспечна і надзейна. Наша абсталяванне гарантуе правільнае рашэнне для любых патрэб. Скарыстайцеся нашым галіновым вопытам і стварайце дадатковую каштоўнасць — кожны дзень.
Націсніце для запыту