
Whakahaere mamao
Te aroturuki i te āhua
Te whakahaere me te tiaki mamao
Mana Haumaru
| Tauira | IPC200-Q670SA2 | |
| Pūnaha Tukatuka | PTM | PTM Papamahi Intel® 12/13/14 Whakatipuranga Matua / Pentium/ Celeron |
|
| TDP | 125W |
|
| Pūnaha | LGA1700 |
|
| Huinga Mamati | Q670 |
|
| BIOS | BIOS AMI UEFI |
| Mahara | Pūnaha | 4 * U-DIMMmokowā,Hongere Rua DDR5-4400 MT/s |
|
| Te kaha | 192GB, Kotahi te Mōrahi 48GB |
| Itarangi | Kaiwhakahaere | 1 * Intel i210-ATMaramara 1 * Maramara Intel i219-V |
| Ste whakatō | SATA | 4 * SATA 3.0Hononga |
|
| M.2 | 1 * M.2 Kī-Mmokowā(PCIe Gen 4 x4 + SATA 3.0 tohu,NVMe/SATASSD Aunoa,2280) |
| Ngā Mokowā Whakawhanui | PCIe | 2 * PCIe x16mokowā 3 * PCIe x4mokowā |
|
| PCI | 2 * PCImokowā |
|
| M.2 | 1 * M.2 Kī-Emokowā(PCIe Gen 3 x1+ USB 2.0, 2230) |
| Pūnaha Whakauru/Whakaputa o Muri | Itarangi | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Momo-A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Papapātuhi me te Kiore) |
|
| Whakaaturanga | 1 * DVI-D:taumira mōrahi tae atu ki te 1920*1200 @ 60Hz 1 * HDMI: taumira mōrahi tae atu ki te 4096*2160 @ 30Hz 1 * VGA:taumira mōrahi tae atu ki te 1920*1200 @ 60Hz |
|
| Ororongo | 3 * 3.5mm Jack(Waina-puta + Waina-whakauru + MIC) |
|
| Raupapa | 1 * RS232DB9/M(COM1) |
| MuaI/O | USB | 2 * USB 2.0 Momo-A |
|
| Pātene | 1 * Pātene Mana |
|
| LED | 1 * Mana tūnga LED 1 * Tūnga rama puku mārō |
| Ngā Atanga ā-Roto | USB | 1 * USB 2.0 (Momo-A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422(COM3) 1 * RS232/RS485(COM4) |
|
| Ororongo | 1 * Ororongo o mua(Raina-Putanga + MIC) |
|
| IO | 1 × pane tāuru/tāpui matihiko 8-hongere (taunoa: 4 tāuru, 4 putanga) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Hononga |
|
| PĀ | 2 * SYS FAN (Pane) 1 * PTM FAN (Pane) |
| Pūtake Hiko | Momo | 2U |
|
| Ngaohiko Whakauru Mana | Me hangai te pūtake hiko AC, te ngaohiko me te auau ki te pūtake hiko ATX kua whakaratohia. |
|
| Pūhiko RTC | CR2032Pūtau Moni |
| Tautoko Pūnaha Whakahaere | Matapihi | Wini 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Papaaho | TPM | fTPM,kōwhiringa dTPM2.0 |
| Kaitiaki | Putanga | Tautuhi Anō Pūnaha |
|
| Wā | Ka taea te whakarite 1 ~ 255 hēkona |
| Mīhini | Rauemi Āpiti | SGCC |
|
| Ngā Ahu | 482.6mm(R) * 475.7mm(W) *88.1mm(H) |
|
| Te Whakamaunga | Te tāutanga o te whata |
| Taiao | Pūnaha Whakamarara Wera | Whakamatao pā PWM |
| Te pāmahana whakahaere | 0 ~ 50℃ | |
| Te pāmahana rokiroki | -20 ~ 70℃ | |
| Te haumākū ā-whanaunga | 10 ki te 95% RH (kore-whakapūmau) | |
He whai hua, he haumaru, he pono hoki. Ka whakamanahia e ā mātou taputapu te otinga tika mō ngā hiahia katoa. Whakamahia ō mātou pūkenga ahumahi, ā, ka whakaputa uara tāpiri - i ia rā, i ia rā.
Pāwhiritia mō te Uiui