
Gestionare de la distanță
Monitorizarea stării
Operare și întreținere de la distanță
Controlul siguranței
| Model | IPC200-Q670SA2 | |
| Sistem de procesor | CPU | Procesor Intel® Core/Pentium/Celeron pentru desktopuri din generația a 12-a/a 13-a/a 14-a |
|
| TDP | 125W |
|
| Priză | LGA1700 |
|
| Chipset | Q670 |
|
| BIOS | BIOS-ul UEFI al AMI |
| Memorie | Priză | 4 module U-DIMMslotDDR5-4400 MT/s pe două canale |
|
| Capacitate | 192 GB, unitate individuală maximă 48 GB |
| Ethernet | Controlor | 1 procesor Intel i210-ATCip 1 * Cip Intel i219-V |
| Sdepozitare | SATA | 4 * SATA 3.0Conector |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Mslot(PCIe Gen 4 x4 + SATA 3.0 semnal,NVMe/SATASSD Automat,2280) |
| Sloturi de expansiune | PCIe | 2 * PCIe x16slot 3 * PCIe x4slot |
|
| PCI | 2 * PCIslot |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Eslot(PCIe Gen 3 x1 + USB 2.0, 2230) |
| I/O spate | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 porturi USB de 5 Gbps tip A |
|
| PS/2 | 1 x PS/2 (tastatură și mouse) |
|
| Afişa | 1 * DVI-D:rezoluție maximă de până la 1920*1200 la 60Hz 1 * HDMI: rezoluție maximă de până la 4096*2160 la 30Hz 1 * VGA:rezoluție maximă de până la 1920*1200 la 60Hz |
|
| Audio | 3 * Mufă de 3,5 mm (Ieșire + Intrare + Microfon) |
|
| Serial | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| FaţăI/O | USB | 2 porturi USB 2.0 Tip A |
|
| Buton | 1 *Buton de pornire |
|
| LED | 1 * LED de stare a alimentării 1 * LED de stare a hard disk-ului |
| Interfețe interne | USB | 1 port USB 2.0 (Tip A) 2 porturi USB de 5 Gbps 2 porturi USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Audio | 1 * Ieșire audio frontală (linie + microfon) |
|
| IO | 1 × conector digital de intrare/ieșire cu 8 canale (implicit: 4 intrări, 4 ieșiri)) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Conector |
|
| VENTILATOR | 2 * VENTILATOR SISTEM (Conector) 1 * Ventilator CPU (Conector) |
| Alimentare electrică | Tip | 2U |
|
| Tensiune de intrare | Sursa de alimentare CA, tensiunea și frecvența vor fi bazate pe sursa de alimentare ATX furnizată. |
|
| Baterie RTC | CR2032Celulă de tip buton |
| Suport sistem de operare | Ferestre | Câștigă 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Platformă | TPM | fTPM,dTPM2.0 opțional |
| Câine de pază | Ieșire | Resetare sistem |
|
| Interval | Programabil 1 ~ 255 sec |
| Mecanic | Materialul carcasei | SGCC |
|
| Dimensiuni | 482,6 mm (L) * 475,7mm(L) *88,1mm(Î) |
|
| Montare | Instalare pe raft |
| Mediu | Sistem de disipare a căldurii | Răcire cu ventilator PWM |
| Temperatura de funcționare | 0 ~ 50℃ | |
| Temperatura de depozitare | -20 ~ 70℃ | |
| Umiditate relativă | 10 până la 95% umiditate relativă (fără condens) | |
Eficient, sigur și fiabil. Echipamentele noastre garantează soluția potrivită pentru orice cerință. Beneficiați de expertiza noastră în domeniu și generați valoare adăugată - în fiecare zi.
Faceți clic pentru o solicitare