
Tsamaiso ea hole
Tlhokomelo ea maemo
Ts'ebetso le tlhokomelo e hole
Taolo ea Polokeho
| Mohlala | IPC200-Q670SA2 | |
| Sistimi ea Processor | CPU | CPU ea Desktop ea Intel® 12/13/14 ea Moloko oa Core / Pentium/ Celeron |
|
| TDP | 125W |
|
| Sokete | LGA1700 |
|
| Chipset | Q670 |
|
| BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Khopolo | Sokete | 4 * U-DIMMsekotjana,Dintlha tse peli tsa DDR5-4400 MT/s |
|
| Bokgoni | 192GB, Single Max 48GB |
| Ethernet | Molaoli | 1 * Intel i210-ATChip Chip ea 1 * Intel i219-V |
| Storage | SATA | 4 * SATA 3.0Sehokelo |
|
| M.2 | 1 * M.2 Senotlolo-Msekotjana()PCIe Gen 4 x4 + SATA 3.0 lets'oao,NVMe/SATASSD Auto,2280) |
| Libaka tsa Katoloso | PCIe | 2 * PCIe x16sekotjana 3 * PCIe x4sekotjana |
|
| PCI | 2 * PCIsekotjana |
|
| M.2 | 1 * M.2 Senotlolo-Esekotjana()PCIe Gen 3 x1+ USB 2.0,2230) |
| I/O ea morao | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 * USB 5Gbps Mofuta oa A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (Keyboard le Toeba) |
|
| Pontšo | 1 * DVI-D: qeto e phahameng ho fihlela ho 1920 * 1200 @ 60Hz 1 * HDMI: qeto e phahameng ka ho fetisisa ho fihlela ho 4096 * 2160 @ 30Hz 1 * VGA: qeto e phahameng ho fihlela ho 1920 * 1200 @ 60Hz |
|
| Molumo | Jack ea 3 * 3.5mm (Mola o kantle + Mola o kenang + MIC) |
|
| Letoto | 1 * RS232DB9/M(COM1) |
| Ka peleKe/O | USB | 2 * USB 2.0 Mofuta-A |
|
| Konopo | Konopo ea Matla e le 1 * |
|
| LED | 1 * Boemo ba matla ba LED 1 * LED ea boemo ba hard drive |
| Li-interface tsa ka hare | USB | 1 * USB 2.0 (Mofuta oa A) 2 * USB 5Gbps 2 * USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232()COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422(COM3) 1 * RS232/RS485(COM4) |
|
| Molumo | 1 * Molumo o ka Pele (Mola o Tswang + MIC) |
|
| IO | Sehlooho sa dijithale sa ho kenya/ho ntsha sa dikanale tse 1 × tse 8 (kamehla: di-input tse 4, di-output tse 4) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Sehokelo |
|
| FAN | 2 * SYS FAN (Sehlooho) 1 * PHETE EA CPU (Sehlooho) |
| Phepelo ea motlakase | Mofuta | 2U |
|
| Motlakase oa ho Kena oa Matla | Phepelo ea motlakase oa AC, motlakase le maqhubu li tla ipapisa le phepelo ea motlakase ea ATX e fanoeng |
|
| Betri ea RTC | CR2032Sele ea Chelete ea Chelete |
| Tšehetso ea OS | Lifensetere | Hlola 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Sethala | TPM | fTPM,khetho ea dTPM2.0 |
| Mohlokomeli | Sehlahisoa | Seta Tsamaiso Bocha |
|
| Nako ea karohano | E ka hlophisoa metsotsoana e 1 ~ 255 |
| Mekaniki | Lisebelisoa tsa ho kenya ka hare | SGCC |
|
| Litekanyo | 482.6mm(L) * 475.7mm(W) *88.1mm(H) |
|
| Ho hloma | Ho kenya shelefong |
| Tikoloho | Sistimi ea ho Hala ha Mocheso | Pholiso ea fene ea PWM |
| Mocheso o sebetsang | 0 ~ 50℃ | |
| Mocheso oa Polokelo | -20 ~ 70℃ | |
| Mongobo o Lekanyelitsoeng | 10 ho isa ho 95% RH (ha e kolobise) | |
E sebetsa hantle, e bolokehile ebile e ka tšeptjoa. Lisebelisoa tsa rona li tiisa tharollo e nepahetseng bakeng sa tlhoko efe kapa efe. Rua molemo ho tsebo ea rona ea indasteri 'me u hlahise boleng bo eketsehileng - letsatsi le leng le le leng.
Tobetsa Bakeng sa Dipotso