
Xestión remota
Monitorización do estado
Operación e mantemento remotos
Control de seguridade
| Modelo | IPC200-Q670SA2 | |
| Sistema de procesador | CPU | CPU de escritorio Intel® Core/Pentium/Celeron de 12/13/14.ª xeración |
|
| TDP | 125 W |
|
| Soquete | LGA1700 |
|
| Chipset | Q670 |
|
| BIOS | BIOS UEFI de AMI |
| Memoria | Soquete | 4 * U-DIMMranuraDDR5 de dobre canle de 4400 MT/s |
|
| Capacidade | 192 GB, unidade máx. 48 GB |
| Ethernet | Controlador | 1 * Intel i210-ATChip 1 chip Intel i219-V |
| Salmacenamento | SATA | 4 * SATA 3.0Conector |
|
| M.2 | 1 * Clave M.2-Mranura(PCIe Xen. 4 x4 + SATA 3.0 sinal,NVMe/SATASSD automático,2280) |
| Ranuras de expansión | PCIe | 2 * PCIe x16ranura 3 * PCIe x4ranura |
|
| PCI | 2 * PCIranura |
|
| M.2 | 1 * M.2 Key-Eranura(PCIe Xen 3 x1 + USB 2.0, 2230) |
| E/S traseira | Ethernet | 2 * RJ45 |
|
| USB | 6 USB de 5 Gbps tipo A |
|
| PS/2 | 1 * PS/2 (teclado e rato) |
|
| Pantalla | 1 * DVI-D: resolución máxima de ata 1920 * 1200 a 60 Hz 1 * HDMI: resolución máxima de ata 4096 * 2160 a 30 Hz 1 * VGA: resolución máxima de ata 1920 * 1200 a 60 Hz |
|
| Son | 3 * Conectores de 3,5 mm (saída de liña + entrada de liña + micrófono) |
|
| Serie | 1 * RS232DB9/M (COM1) |
| FronteE/S | USB | 2 USB 2.0 Tipo A |
|
| Botón | 1 * Botón de acendido |
|
| LED | 1 * LED de estado de alimentación 1 * LED de estado do disco duro |
| Interfaces internas | USB | 1 USB 2.0 (tipo A) 2 USB de 5 Gbps 2 USB 2.0 |
|
| COM | 3 * RS232(COM2/5/6) 1 * RS232/RS485/RS422 (COM3) 1 * RS232/RS485 (COM4) |
|
| Son | 1 * Audio frontal (saída de liña + micrófono) |
|
| IO | 1 × cabezal de entrada/saída dixital de 8 canles (predeterminado: 4 entradas, 4 saídas) |
|
| SATA | 4 * SATA3.0 Conector |
|
| VENTILADOR | 2 * VENTILADOR DO SISTEMA (CABECEIRA) 1 * Ventilador da CPU (Cabeceira) |
| Fonte de alimentación | Tipo | 2U |
|
| Tensión de entrada de enerxía | A fonte de alimentación CA, a tensión e a frecuencia basearanse na fonte de alimentación ATX proporcionada |
|
| Batería RTC | CR2032Pila de botón |
| Soporte do sistema operativo | Fiestras | Gañar o 10/11 |
|
| Linux | Linux |
| Plataforma | TPM | fTPM,dTPM2.0 opcional |
| Vixilancia | Saída | Reinicio do sistema |
|
| Intervalo | Programable de 1 a 255 segundos |
| Mecánico | Material de recinto | SGCC |
|
| Dimensións | 482,6 mm (lonxitude) * 475,7mm (A) *88.1mm (Altura) |
|
| Montaxe | Instalación montada en estante |
| Medio ambiente | Sistema de disipación de calor | Refrixeración por ventilador PWM |
| Temperatura de funcionamento | 0 ~ 50 ℃ | |
| Temperatura de almacenamento | -20 ~ 70 ℃ | |
| Humidade relativa | 10 a 95 % de HR (sen condensación) | |
Eficaz, seguro e fiable. Os nosos equipos garanten a solución axeitada para calquera requisito. Benefíciate da nosa experiencia no sector e xera valor engadido todos os días.
Fai clic para consultar